Kolejny przypadek zmutowanego wirusa ptasiej grypy.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Uninitialized string offset: 2 w eval() (linia 6 z /home/hektorw3/domains/18na18.pl/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Uninitialized string offset: 0 w eval() (linia 6 z /home/hektorw3/domains/18na18.pl/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Uninitialized string offset: 1 w eval() (linia 6 z /home/hektorw3/domains/18na18.pl/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
W Chinach już 3 osoba pada ofiarą zmutowanego wirusa ptasiej grypy. Łącznie zachorowało już 9 osób na wirus H7N9. Władze sanitarne prowincji Zhejiang potwierdziły śmierć kolejnej z osób zarażonych nową odmianą ptasiej grypy. Wykryto tam również jeszcze jeden przypadek zachorowania na wirusa H7N9.

Na dzień dzisiejszy lekarze walczą o życie 6 zarażonych osób.

O tych pierwszych przypadkach władze Chin poinformowały informacje publiczną w ostatnią niedziele. Szpitale są przygotowane na przyjmowanie pacjentów z podejrzanymi objawami grypy m.in. trudnościami w oddychaniu.

Lekarze informują również do zarażenia nie dochodzi poprzez kontakt między ludźmi, ale kontakt z zarażonym drobiem.Dodaj artykuł za darmo