Lek na alkoholizm. Już jest!

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Uninitialized string offset: 2 w eval() (linia 6 z /home/hektorw3/domains/18na18.pl/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Uninitialized string offset: 0 w eval() (linia 6 z /home/hektorw3/domains/18na18.pl/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Uninitialized string offset: 1 w eval() (linia 6 z /home/hektorw3/domains/18na18.pl/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Na rynku jest już dostępny lek, który pomoże osobom walczącym z tym nałogiem odstawić alkohol, nie odczuwając nieprzyjemnych skutków braku procentów w organizmie.

Z leku o nazwie Nalmefen mogą już korzystać Brytyjczycy - jak donosi "Daily Mail". Preparat ma obniżyć spożywanie alkoholu nawet do 60 proc.

Nalmefen należy przyjmować raz w ciągu dnia. Lek przede wszystkim hamuje głód alkoholowy, blokując receptor w mózgu odpowiedzialny za ten stan. Skutkuje to tym, że pije się mniej alkoholu i nie jest on już tak przyjemny jak wcześniej. Jego zastosowanie ma również na celu zmniejszyć skutki odstawienia alkoholu tj. drgawki, drżące ręce.

Eksperci uważają, że Nalmefen w połączeniu z leczeniem psychologicznym może całkowicie zażegnać problem alkoholu.Dodaj artykuł za darmo