Medycyna

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Uninitialized string offset: 2 w eval() (linia 6 z /home/hektorw3/domains/18na18.pl/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Uninitialized string offset: 0 w eval() (linia 6 z /home/hektorw3/domains/18na18.pl/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Uninitialized string offset: 1 w eval() (linia 6 z /home/hektorw3/domains/18na18.pl/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Uczelnie medyczne chcą mieć wyłączność na specjalistów?

Władze Uniwersytetu Medycznego w Łodzi poprosiły lekarzy zatrudnionych w klinikach o wypełnienie ankiet, z których miałoby wynikać, ilu specjalistów dorabia do pensji w niepublicznych placówkach posiadających kontrakt z NFZ. Lekarze uznali, że propozycja uczelni jest przygrywką do wprowadzenia zakazu podejmowania dodatkowych zajęć przez jej pracowników.

Choroby naczyniowo-sercowe. Wywiad z lekarzem specjalistą!

Wywiad z lek. med. Panią Agnieszką Wnuk-Lipińską, kardiologiem, specjalistą chorób wewnętrznych, przyjmującą w Siedlcach i okolicach Siedlec w Poradniach Kardiologicznych w ramach usług NFZ oraz w Prywatnej Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej. Więcej informacji odnośnie przyjęć Pani Doktor oraz porad dla pacjentów możemy znaleźć na jej stronie internetowej pod adresem www.kardiologsiedlce.pl
Dodaj artykuł za darmo